tak a je to holčička 🙂) já jsem tak ráda..dneska jsem ji viděla,je krásná 🙂 a hlavně vše dopadlo v pořádku,je zdravá jako rybička🙂
Vždyť jsi teprve ve 13tt? To už ti řekli, že je to holčička? To se divím...
Teda samozřejmě gratuluju k výsledkům a držím palce, bay vyšla i ta holčička 🙂 ale žasnu, že už ti to řekli tak brzo? Já dnes byla na NT screeningu a ptala jsem se, jestli se to dá zjistit, a doktorka mi řekla, že ještě ne - že sice už je to "tam" založené - předurčené, ale ještě se z toho utz nedá vidět, jetli je to kluk nebo holka - že to ještě u obou vypadá skoro stejně 🙂
taky se přidávám ke gratulaci 🙂 já byla taky ve 13tydnu na prvním screeningu a řekli mi že to bude na90% holčička...a je to!🙂 máme Viktorku 🙂 ještě jednou gratuluji 🙂
@romcovaklarka : já jsem se právě taky ptala,co by to mohlo být a doktor mi řekl, že určitě holka,tak když to řekl tak jistě,tak doufám,že je to pravda 🙂) a co by jste si přáli ??🙂
@verunkak Tak to držím palce 🙂 My asi spíš kluka, ale je nám to docela jedno. Rebeka je moc hezké jméno.
už jste to viděli?já jedu s manžou zítra tak jsme zvědavý ještě se to prý může do 20 změnit tak nevím už si to nepamatuji jak to bylo s Matynkou :o)
jojo,máme potvrzenou holčičku už dvakrát a v 20. týdnu jdu zase ,ale prej už je to jistý 🙂
@verunkak no tak to se mám na co těšit dííííky 🙂
Gratulujeme a at ti ji znovu potvrdi hlavne ze jste v poradku🙂
Moc moc gratulujeme! 🙂