tak a máme dvě jména..přítel chce Dominiku a já Timeu...tak nevím,času ještě dost,ale asi zvítězí Domča...babičky se na ni budou tvářit víc než na jméno Timea, která není tak známá 🙂)
Mimochodem pritel ma krasný jmeno...taky chceme Robiho🙂)))
@orlickaveronika : no,zatím vítězí Domča🙂 ale to není tak škaredý jméno 🙂 jinak děkuje 🙂) Robin je fajn,ale robert se mi už nelíbí 🙂
jj Robert neeee🙂...Robin je mooooc peknyy🙂🙂....a Dominička je taky moc pekny nahodou🙂
Jak bys říkala Timee? Je to pěkné 🙂
To je pravda, vždycky se toho vymyslí spoustu 🙂 Timi, Timeika, Timuška, Timinka, ev. i Timča... 🙂 Ale Dominička je taky moc hezké a taky to není časté 🙂
Teprve plánujeme,teď kupujeme byteček 🙂 Ale jak v rodině tak mezi kamarády je spousta miminek a těhulek,tak si o tom ráda povídám, kupuju mimčům dárečky a tak a těšim se na svoje 🙂
Timea je krasny...nedej se🙂...cizi jmena jsou super🙂..!!!!