takže🙂 zítra jdu podruhé na 3D ultrazvuk a moc se těším. Jen doufám,že se nám prcek už ukáže :( nějaká ráda,co dělat,aby se na nás usmála ???:( a neukazovala prdelku?
Ahoj, sice to nebylo 3D, ale klasický UTZ, ale i tak mi doktorka třásla s bříškem, aby se mimčo otočilo, tak zkusit to 🙂
30. led 2011
Pravda je, že naše mimi pak strčilo hlavu za placentu, ale otočilo se :D
30. led 2011
ráda bych poradila 🙂 ale nám se to nepovedlo malou natočit ani po třetí 🙂 to nechci strašit, naše Vikinka je svéhlavička 🙂