icon

Máte někdo osobní zkušenost s hostitelskou péčí, tj. navázání vztahu s dítětem z DD? Klidně do SZ. Děkuji 🙂

avatar

🥕

28. črc 2022
avatar
28. črc 2022
avatar

Ano, ale koukám, že máš 3 vlastní děti, zvládla by sis vyčlenit nějaký čas na další dítě bez nich?

28. črc 2022
avatar

@kikina7 No já právě četla, že děti nejsou problém. Záleží jestli pokaždé, nebo jen občasně. Narazila jsem na informace, že ty děti z domova za to pak nejsou právě moc "vděčné". Jaké máte zkušenosti? Popsala bys mi, prosím, co to všechno obnáší? Něco jsem četla, ale osobní zkušenost by byla super.

28. črc 2022
avatar

Já mám, ze strany vychovatelky v dd, klidně se ptejte do zpráv....

28. črc 2022