Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  veterka00
  11. lis 2018    Čtené 193x

  Bobánci 🙂)

  Vyhrála jsem! Měla jsem obrovskou radost. A teď jen čekat, kdy dostanu ty úžasné plenky do ruky. Už jsem se moc těšila a konečně nastal ten den, kdy u mě zazvonil přepravce a bylo to tady!

  Balíček otevírám a čekám, co tam bude. V první řadě jsem si řekla, že plenky jsou opravdu nádherné. Hned bych se k ním přitulila a ty úžasné vzory, wau! Plenky jsem dala hned do pračky a jde se zkoušet!

  O látkování jsem se dozvěděla na veletrhu a začala jsem se trochu o to zajímat. Něco málo jsem si nakoupila domů. Dcera se mi narodila a já nevěděla, kde začít. Zkoušela jsem látkovat hlavně přes den a doma. Jsem moc ráda, že přítel se toho taky nebál a s přebalováním pomáhá, a je taky rád, že používáme látkové pleny. Teď jsem měla možnost vyzkoušet další značku plen Bobánek. Měla jsem neuvěřitelné štěstí 🙂 Asi od 4 měsíce se snažíme poctivě látkovat, abych se přiznala tak na večer dávám jednorázovou plenku. Nějak nemám odvahu dát látkovou. Asi je to pohodlnost a nebo ani sama nevím. Stále si říkám, že jednorázovka vydrží víc. Věřím tomu,že ten den nastane a já se toho nebudu bát a pojedu na 100%. Určitě v tom budeme pokračovat dál!

   No a co bych řekla k plenkám Bobánek:

  AIO

  Tak tahle plenka je jednoduchost sama. Nasadím na prdelku, malá ji použije a šup do pračky. Jak jednoduché, prostě vše v jednom! Tady si člověk může vybírat jen úžasné vzory. Párkrát se mi ale stalo, že mezi nožičkami mi plenka přetekla. Nevím, čím to bylo. Jestli malá čůrala hodně, a nebo já to špatně nastavila. Po vyprání plenka byla stále hezky heboučká. Jsou k tomu vkládačky ty se nasadí dovnitř a je hotovo. Může se používat i separační plenka a ta zachytí největší nečistoty. Velká výhoda seperační plenky je, že jde vše pěkně spláchnout do záchodu.

  Kalhotková plenka

  Popravdě, tahle plenka mě moc nebavila nasazovat. Prvně človek musel dát jednu vrstvu, pak musí pozapínat všechny ty patentky a pak dát svrchní vrstvu. Co si budeme povídat, člověk musí být hodně rychlý, ať vše zapne jak má, jinak mu dítě velmi rychle uteče. Za mě určitě suchý zip. 

  Svrchní kalhotky PUL

  Tahle plena je super. Krásně sedí, obepne kolem nožiček. Není tomu co vytknout. Hodně jsem používala čtvercové plenky a na to svrchní plenky.

  Pozitivní hodnocení plenek:

  1.    - design 
  2.    - rychleschnoucí 
  3.    - dvojité gumičky u nohou
  4.    - u AIO otvory na obou stranách na vkládací plenku
  5.    - gumičky na zádech, přizpůsobí se

  Negativní hodnocení:

  1.    - protékla mi AIO plena (možná moji chybou)
  2.    - u kalhotkových plen se pomalu dostávají niťky ven (nevím, jak dlouho plenka vydrží)

     - Nic co by mi vadilo. Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nic negativní jsem nenašla.

  Doma máme hodně tvrdou vodu, to jsem se obávala praní. Ale plenky jsou na dotyk úplně v pořádku, stále jako nové, a to jsem je už opravdu víckrát prala. Bobánek můžu doporučit. Koukala jsem se na jejich stránky. Cenově jsou přijatelné, mají další pěkné vzory v nabídce a určitě bych koukla i na jejich videa o látkování. Bohužel, jak se pohybuje ostatní konkurence, celkem nevím, takže nemůžu porovnat.

  Já teď za sebe už vím, že si uděláme na Vánoce radost a koupíme si nějaký hezký vzor, protože mít takové pěkně zvířatká na zadečku by chtěl mít každý! 🙂

  Tímto moc děkuji za testování plen Bobánek a Koníku! 

  #zkusenosti_bobanek