Dobre ranko..Používá tu prosím někdo náplasti Evra?? A setkal jste se po nalepení s bolestí žaludku?? Děkuji moc
viktorkaa
autorJj to jsem cetla..bolí me uz 3den tak vaham jestli neodlepit..mam uz 2.baleni takze vlastne 4.mesic ale takhle me jeste zaludek nebolel..pockam asi co bude dal..
14. říj 2017
Musis posoudit sama, jaky je stav, kazdopafne urcite co nejdriv bych zavilala doktorovi a zkonzultovala to 🙂
14. říj 2017
Nemam zkusenost, v PL se o tom pise 😉