Holky, ono už neplatí covidové ošetřování na dítě? Je tedy teď jen klasické na 9 dní 60%?
Už dlouho neplatí
15. lis 2021
bylo jen do června
15. lis 2021
vipeta
autorA nevíte, těch 9 dní je i s víkendem nebo bez? Mám doma pozitivního syna od 11.11. do 25.11., tak nevím, jak to jde pokrýt...
15. lis 2021
I s víkendem a ze svatkama
15. lis 2021
vipeta
autorNo a jak to bude ve svátek? To budu mít od zaměstnavatele ne?
15. lis 2021
vipeta
autorA jde to rozepsat do jednoho papíru?
15. lis 2021
vipeta
autorUž jsem volala na sociálku a paní se skoro rozčilovala, že s ním přece musím být doma, když je v karanténě, ale zaplatí mi jen 9 dní ze 14🤔 prostě žádný pochopení... Nechápu proč není aspoň pro ty karanténí děti ošetřování na dva týdny...
15. lis 2021
Na druhý týden si dejte rýmu.
15. lis 2021
neplatí už dlouho, myslím, že skončilo loni v květnu po tom, co se otevřely školy