icon

Holky, ono už neplatí covidové ošetřování na dítě? Je tedy teď jen klasické na 9 dní 60%?

avatar

neplatí už dlouho, myslím, že skončilo loni v květnu po tom, co se otevřely školy

15. lis 2021
avatar

Už dlouho neplatí

15. lis 2021
avatar

bylo jen do června

15. lis 2021
avatar
vipeta
autor

A nevíte, těch 9 dní je i s víkendem nebo bez? Mám doma pozitivního syna od 11.11. do 25.11., tak nevím, jak to jde pokrýt...

15. lis 2021
avatar

I s víkendem a ze svatkama

15. lis 2021
avatar

@vipeta Včetně víkendu

15. lis 2021
avatar
vipeta
autor

No a jak to bude ve svátek? To budu mít od zaměstnavatele ne?

15. lis 2021
avatar

@vipeta to by jste musela mít OCR 11.-16.11 a potom druhé 18.-25.11. takto by se to dalo pokrýt

15. lis 2021
avatar
vipeta
autor

A jde to rozepsat do jednoho papíru?

15. lis 2021
avatar

@lucyy81 dvě OČR mít za sebou nelze, ani, když se přeruší na jeden den.

15. lis 2021
avatar

@lucyy81 to rozhodně mění tak jednoduché

15. lis 2021
avatar

@vipeta doma s ním můžeš být, jak dlouho je potřeba, zaplacených ale dostaneš devět dní

15. lis 2021
avatar
vipeta
autor

Už jsem volala na sociálku a paní se skoro rozčilovala, že s ním přece musím být doma, když je v karanténě, ale zaplatí mi jen 9 dní ze 14🤔 prostě žádný pochopení... Nechápu proč není aspoň pro ty karanténí děti ošetřování na dva týdny...

15. lis 2021
avatar

@vipeta tak ono pani ze socialky za tohle nemůže, ona těch 9 dnů nenastavila

15. lis 2021
avatar

@vipeta tak paní že socialky s tím nic neudělá, být s ním doma samozřejmě nemusíš pokud to máš jak jinak udělat

15. lis 2021
avatar

Na druhý týden si dejte rýmu.

15. lis 2021
avatar
vipeta
autor

@adula000 samozřejmě, že nenastavila, ale trochu pochopení by projevit mohla 😉

15. lis 2021