icon

Máte někdo doma tuto stavebnici Solarbot? Chtěla bych ji pro 8letyho kluka. Jezdí to vůbec? Je třeba nasvítit baterkou, nebo jak to funguje?

avatar
vipeta
autor

Nemáte ho někdo doma?🤔

20. lis 2021
avatar

máme už pár let, ale opravdu to moc nefungovalo :( na sestavení ok, ale ježdění prakticky žádné

22. lis 2021
avatar
vipeta
autor

@kutnysek koukala jsem že i to sestavení je na dlouho, pořídila jsem nakonec něco jiného 😉

22. lis 2021