Máme doma, jen červenou a leží v supliku
1. pro 2020
Synovec sice nemá podložku, ale oblíbenou hrou na Nintendo je dance maraton, takže klidně bych koupila.
1. pro 2020
Moje kluky to baví. Ale nejsem schopná vytáhnout podložku doma, takže hopsají na návštěvě. Já kdysi skákala, ale už jsem vyšla ze cviku. Je fajn si stáhnout víc písniček.
1. pro 2020
vipeta
autor@loupacek a poradíte mi, když bych koupila tu základní "Basic dance", je pak možné teda k této podložce přidávat písničky? Nebo by se musela koupit zas ta o úroveň těžší? A připojit, nainstalovat, to jde do čeho všeho? Jen PC nebo i tablet, případně televize? Propojený je to potom přes USB, ano? Díky za informace 😉
2. pro 2020

No moje kluky by to asi nebavilo