Chorea Bohemica.Pěvecko-taneční soubor, na jehož tradiční a překrásné Vánoční představení chodíme již téměř 40 let a který vám moc doporučuju, pro děti perfektní předehra na Vánoce.A přidavám link na jejich Lidové zpěvy vánoční, které mne doprovázejí od dětství a které nám tady začnou brzo opět vyhrávat..😊
My chodili nejdriv do Micovny na Prazskem hrade,potom do Stavovskeho divadla,naposledy v roce 2019 v Mestske knihovne.A letos ani nevim,kde by to melo byt,koupila to dcera jako darek k Jezisku.
25. lis 2021
Přesně tohle je i moje dětství! ♥️
25. lis 2021
Taky mame listky z lonska, do abc. Loni to holky obrecely, ze nepujdeme, jsem zbedava, jestli to vyjde letos... chodime s kamaradkou a jejich detma a je to hezka tradice 🙂
25. lis 2021
Chodime jiz pres 35 let,nejdrive s dcerami,nyni navic i s vnoucatama a zetackama .Vloni zruseno,presunuto na tento prosinec 17.A bojim se,ze zas nebude.Nebo zda se vejdeme do 1000 lidi.😪Jsem smutna😪