Proste ty matky tam sedet nebudou a basta! 😂😂😂
13. dub 2021
u nás zrušili lavičky u nádraží kvůli bezďákům, takže možné je všechno
13. dub 2021
U nas take odmontovali kvuli bezdakum... Lidi to nas..lo, ze to neumi resit jinak.
13. dub 2021
Proste ty matky tam sedet nebudou a basta! 😂😂😂
u nás zrušili lavičky u nádraží kvůli bezďákům, takže možné je všechno
U nas take odmontovali kvuli bezdakum... Lidi to nas..lo, ze to neumi resit jinak.
To vypada na nervy...