no. syn má jet 30.1. na lyžák. Jsou nemocní učitelé, celé třídy v karanténě. jsem zvědavá, jak to dopadne🤦♀️
20. led 2022
já myslím, že za 14 dní nebude koho posílat do karantény a budou to muset uvolnit 🙂
20. led 2022
Ja mam zitra doma vsechny deti, skolka a dva pubertaci, kazdy z jine skoly 🙄 des...
20. led 2022

By bylo jednodušší napsat ty třídy, které mají zítra přijít do školy🙂 Se směju, ale nevím dne ani hodiny, kdy to bude stejné u nás.