Tak snad už se očkování opravdu pořádně rozjede a můžeme vyhlížet úlevu...https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ockovani-s...
viridie
autor@jelenice_zavodnice souhlasím, milion naočkovaných alespoň 1.dávkou není zas tak špatný.Tak rychle,rychle ! 😎
11. bře 2021
Věřím, že budeme lépe, máme kolem sebe už dost naočkovaných,tak mam lepší pocit
11. bře 2021
Moje babička 86 let kde teprve příští tyden🙈😄
11. bře 2021
No, stále jsme na chvostu Evropy hlavně v tom, kolik vakcín syslíme ve skladu, místo urychleného vyočkování, ale konečně se to rozjíždí, začínám lehce doufat.
11. bře 2021
No, uz nejakou dobu to nevypada spatne. Naockovanych je pres milion, dokonce myslim ze uz vic nez vsech co se ofiko nakazili coronou a druhou davku ma uz temer 300.tis lidi.