icon

Tak snad už se očkování opravdu pořádně rozjede a můžeme vyhlížet úlevu...https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ockovani-s...

avatar

No, uz nejakou dobu to nevypada spatne. Naockovanych je pres milion, dokonce myslim ze uz vic nez vsech co se ofiko nakazili coronou a druhou davku ma uz temer 300.tis lidi.

11. bře 2021
avatar
viridie
autor

@jelenice_zavodnice souhlasím, milion naočkovaných alespoň 1.dávkou není zas tak špatný.Tak rychle,rychle ! 😎

11. bře 2021
avatar

Věřím, že budeme lépe, máme kolem sebe už dost naočkovaných,tak mam lepší pocit

11. bře 2021
avatar

Moje babička 86 let kde teprve příští tyden🙈😄

11. bře 2021
avatar

No, stále jsme na chvostu Evropy hlavně v tom, kolik vakcín syslíme ve skladu, místo urychleného vyočkování, ale konečně se to rozjíždí, začínám lehce doufat.

11. bře 2021
avatar
viridie
autor

@elencze tak to že jsme haluzáci,vo tom žádná..Lde mne by měli navézt vakcíny někam na náměstí a stříkat vakcíny do všech, co jdou kolem..Ale tak snad už !

11. bře 2021