icon

Za mne asi nejlepší "stěr" v historii 🤣

1
9
avatar

Aristokratem se musis narodit… 💪🏻Debilem taky…🫣

30. zář 2022
avatar

😂😂😂

30. zář 2022
avatar

🤣🤣🤣👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

30. zář 2022
avatar

Samozrejme levicaci na Twitteru uz breci, jaka je slechta zla 😂

30. zář 2022
avatar

Hustý 😀 Tomáše Czernina znám a je super 🙂

30. zář 2022