icon
1 / 1
avatar

Dcerce chutná kuličky nesqick,jiný nechce

20. lis 2021
avatar

Běžné cornflakes, bez přidaného - cukru, příchutě, barviv, chemie.

20. lis 2021
avatar

Já mám ráda ty mřížky a pak tigry klasické oslazené jsou no🤭

20. lis 2021
avatar

Jednou za čas tyto (se sníženým obsahem cukru):

20. lis 2021
avatar

Občas koupím Milzu co jsou bez cukru

20. lis 2021
avatar

cornflakes bez příchutě a do toho teda trochu čokoládových a trochu skořicových 🙂

20. lis 2021
avatar

Milzu nebo nesquick abeceda. Hezky to má porovnáne Karolina Four na IG

20. lis 2021
avatar

Cheerios bez příchutě ve žluté krabici. Dají se koupit jen v Candy Storu, ale jsou fakt bez cukru. V běžném obchodě se tomu podobají nejvíc Cheerios 95% oats.

20. lis 2021
avatar

@berenika39 prosim kterou znacku?

20. lis 2021
avatar

Synovi chutná jen cheerios medové.

20. lis 2021
avatar

Medová kolečká od Rej, kupuju ve sklizenu. Nevím jak na tom jsou nutričně ale jsou sakra dobré :D

20. lis 2021
avatar

Dcera ma rada bezkepkove polstarky z lidlu, maji i v penny

20. lis 2021
avatar

@jijulka já jím od DM

20. lis 2021
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@berenika39 ale ty prave jsou slazeny, obsahuji cukr

20. lis 2021
avatar

Deti jedi oriskove emco, jak jsou nutricne ve srovnani s jinymi nevim, nakrklo me, ze je tam nejake sladidlo, to jim dam radsi cukr, ale daji si to tak trikrat do mesice, tak neresim.

20. lis 2021
avatar

@malytlustyhroch edit: tak ne uplne sladidlo, cekankovou vlakninu, takze secteno podtrzeno chut je sladka.

20. lis 2021
avatar

Zkusila jsem koupit cereálie ze stránek lepsislozeni.cz a kluci to nechtěli. Už jsou moc zvyklí na tu chuť od Nestlé, tak jsem jim to smíchala a syn už to pěkně sní. Mají tam hodně druhů.

21. lis 2021
avatar

@jijulka my kupujeme tyhle, ty jsou neslazene. Taky mi trvalo dlouho najit neslazene, nebarvene
https://bionebio.cz/e-shop/trvanlive-potraviny/...

21. lis 2021
avatar

@janaaanna existuje to nekde i v kamenný prodejne?

21. lis 2021
avatar
viridie
autor

Moc díky všem za příspěvky ! 😊

21. lis 2021
avatar

@jijulka ja je kupuju na Rohliku, jinak nevim

21. lis 2021