Maminky, od 31.8. do 7.9. zde nebudu! Odlétáme na dovolenou. Na vše odpovím, jak se vrátíme, bude- li to ještě aktuální. Moc děkují za pochopení!
vivkab
autorMoc děkují 😉
27. srp 2014
Maminky, od 31.8. do 7.9. zde nebudu! Odlétáme na dovolenou. Na vše odpovím, jak se vrátíme, bude- li to ještě aktuální. Moc děkují za pochopení!
Moc děkují 😉
uží si to.....