Děvčata jdu pro radu, máte zkušenost s přenosnýma ledničkama, ale ne auto, jenom ty na chladící vložky, popř. jaký máte a jste spokojený? 🙂
vladuska1011
autor@kajalka taky ale zajímaly by mě i ty boxy 🙂
22. čer 2017
22. čer 2017
Ano běžně jsem v tom vozila věci do chorvatska
22. čer 2017
Jestli myslíš chladící tašku, tak mám vyhlídlou tuto: https://chladici-tasky-a-boxy.heureka.cz/ezetil...