Děvčata, mám otázku chtěla bych pro dceru fitness náramek, docela dost sportuje, poradíte jaký máte, s čím jste spokojený?😉
Tchýně má konkrétně Fitbit Alta HR a já měla ještě dražší ale předpokládám, že do toho 10tis vrazit nechcete.
11. říj 2018
Fitbit..stal pres tri tisice, ale je dobry.
11. říj 2018
Než jsem si pořídila Apple watch byla jsem docela spokojená s Fitbit. Koupili jsme ho u tchýni a je taky moc spokojená.