vlaxyz
autor@nicollegita heeeej to je fotka teď a z rána ty můro 😀 mezi tim jsem měla oblečený i legíny 😀
22. čer 2016
@vlaxyz jeste lhat bude 😀 styd se babo 😂😂😂
22. čer 2016
vlaxyz
autor@nicollegita no faaakt 😀 byla jsem u doktora 😀
22. čer 2016
@vlaxyz no jooo tak to jsi musela ale 😀😀
22. čer 2016
vlaxyz
autor@nicollegita neee já šla zcela dobrovolně 😀
22. čer 2016
22. čer 2016
Vetřelec 😀
22. čer 2016
23. čer 2016
Můžu se zeptat, v kolikátém týdnu jste? Že Vám převalování mimča jde tak krásně vidět🙂
23. čer 2016
Malej kaskader 😀 uz jste mu koupili sedatko? Po porodu bude rovnou sedet 😂
26. čer 2016


Tady nazorne ukazujes co cely den delas 😀 aspon to dite ma pohyb 😄 ten po mamince rozhodne nebude 😂😂