To je nealko?
super a jeste je dobry ten visnovy mnam :D
@terezamiminko nee má to 2% 🙂
@modrouckeocko jj ten je taky dobrý... Akorát citron koupil asi pro sebe protože ví, že jsem na to alergická 😀
na tomhle také ujíždím hlavně na grepuuuuu 😀
Také mám zasobu z Lidlu 😀 ale jen grep 🙂
Te nahlasim 😂😂😂😂Ze me sere ze ja nemam
@makynaeliska pošli chlapa ať donese 😀 😀
@vlaxyz ja tam dneska byla v lidlu ze me to pivo nenapadlo taky bych si dala 😊
A chlap tu má Kozla v hnusném plechu 😀 no nic..zítra asi výlet do Lidlu 🙂
Ja nemam nic ale chlap si dotahl branika v lahvi tss-nespravedlnost

@scorpionka máš to špatně vychovaný 😀 😀
stav se 😀😀
@vlaxyz prosím pošlu ti ho na převýchovu 😀 😀
@scorpionka ten by rychle utíkal 😀 😀 😀
@vlaxyz máš povolení se s ním nesr**!!😀 😀 😀 😀
@scorpionka kdyby te slyšel 😀 😀 😀 😀

@vlaxyz Klidně může 😀 ještě stále umím rychle běhat😀 😀 😀
@scorpionka ale já bych neutekla 😀 😀
teď je akce v tescu, taky si musím koupit, i manžel si občas vzpomene 🙂

Byl v lidlu že? Taky mám zásobu! 😀