Ta moje trubka se taky po me prochází jako by se nic nedělo :D občas si tak hezky dá hlavičku na břicho a za chvíli začne skákat :D moje mamina to nazvala tak že se to snaží asi zlikvidovat než se to narodí :D jsem na ni hodně zvědavá je to rozmazlena cubka :D
5. kvě 2016


Juj ja myslela, ze je to listicka 😀😊