😂😂😂😂joo a ten den kdy jsem narazila na konika tak jsem se zaregistrovala a pak mesic na to jsem zmackla ikonku na plose a od ty doby to jede😂 ani nechapu jak jsem mohla cely dny vydrzet bez kone a jen varit a uklizet 😀a uz je zase po pul hodine a ja si porad ctu a tady bordel jak v tanku. Jak to budu delat 's ditetem nevim 😀ale diky koniku uz neotravuju manzela 's hloupostma a jsem vyrovnanejsi😂😂😂😂
5. čer 2016
Mame to stejny!!!🙂
5. čer 2016
5. čer 2016
5. čer 2016
No holky, máme to asi všechny podobně. Já nikdy nebyla moc na nějaký internet atd., ale koníka mám taky ráda a těším se pokaždé na to, co si počtu, co koho trápí, s kým se zasměju, je to super:D
5. čer 2016



Mně Konik pomáhá trávit ony chvilky, kdy tebou popsaný činnosti odkládám tak, jako jsem to dělala celej život 😅 😀