vlaxyz
autor@intenssimo ty dávám k tomu 😂😂😂 bez nich by neodešel 😂😂
6. črc 2016
Přesně jak píše @intenssimo - pošli tedy chlapa i s tvarůžkama, chlapa po chvíi vrátím (nepoužitého) 😀
6. črc 2016
@vlaxyz posli vsechno 😂😂😂
6. črc 2016
mnám..dala bych si taky! 😀
7. črc 2016
vlaxyz
autor@big_el
@nicollegita tak si rychle přiďte než doleze můj z práce 😀 smrdí mi tu celá lednička 😀
7. črc 2016
jé tak to já bych si dala taky 😀
7. črc 2016

Já bych brala ty tvarůžky. Chlapa už mám 😂