vlaxyz
autor@maminkazdenicka 😀 nejradši by ho hledal u protinožců 😀 zahrabal se do peřin a přikryl pelechem 😀 to ještě v životě neudělal 😀
28. čer 2016
@vlaxyz tak ten viník se asi zahrabal dost hluboko 😀 , bůhví, kde až ho Fred najde 😀

28. čer 2016
vlaxyz
autor@maminkazdenicka pffff... Řeknu kokinko a je venku raz dva 😀 😀
28. čer 2016
@vlaxyz ještě že není v jiné místnosti 😀
by to mohlo vypadat jak ta reklama na kočičí pamlsky a díry ve zdech 😀 😀 😀
28. čer 2016
vlaxyz
autor
28. čer 2016
Ja mam teda radsi velke psy,mame vlcaka,ale tvojeho freda bych si hned vzala domu 🙂
28. čer 2016
jéééé, na něj ani nejde se zlobit, vždyť se podívej na ten kukuč :D
28. čer 2016
ty jo mu určitě vybuchla miska, buď ráda že to vůbec přežil!! 😀
28. čer 2016

Fred šel asi hledat viníka 😀 😀 😀