icon
1 / 1
avatar

to bude rošťák 😀

11. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@nadja73 a co teprve vyváděl chudák u hokeje 😀 takový kopance jsem ještě nezažila 😀

11. kvě 2016
avatar

@vlaxyz ale je to krasny, rada na tyhle veletoce vzpominam 🙂

11. kvě 2016
avatar

To vážně nemá cenu komentovat 😀 😀

11. kvě 2016
avatar
vlaxyz
autor

@nadja73 no tak tohle je hodně slabý odvar toho co mi dělá 😀 ale pro mě je to hodně nepříjemné a když to dělá x krát denně tak fakt není o co stát 😀 ale aspoň vim, že tam je 😀
@vydva nemá 😀 😀 prostě celej tatínek 😀

11. kvě 2016
avatar

@vlaxyz mam to podobne, ale kdyz jeden den nebyla tak aktivni, tak uz jsem si rikal, ze co je?

11. kvě 2016
avatar

moje miminko taky žije převážně na levé straně. Říkáme jí levobůček

11. kvě 2016
avatar

Naše slečna je taky dost aktivní, hlavně po ránu a navečer...aneb, zase staví mosty 🙂.

12. kvě 2016