To vážně nemá cenu komentovat 😀 😀
11. kvě 2016
@vlaxyz mam to podobne, ale kdyz jeden den nebyla tak aktivni, tak uz jsem si rikal, ze co je?
11. kvě 2016
moje miminko taky žije převážně na levé straně. Říkáme jí levobůček
11. kvě 2016
Naše slečna je taky dost aktivní, hlavně po ránu a navečer...aneb, zase staví mosty 🙂.
12. kvě 2016

to bude rošťák 😀