Krásný miminko, jako by ti z pérdelky vypadl 😀 😀
Lezim se špitále a nějak se mi udělalo smutno, kouknu sem a záchvat smíchu😀
Dekuji🙂))

Taky jsem měla v plánu až budu pořádně třídit oblíknout mazlíka 😀 ale ta naše piča by v tom vypadala jak debil 😀
@gabiatom nemáš za co 🙂
@bobule2015 a Frederick vypadá jak inteligent nebo co 😀 😀
@vlaxyz no věř tomu, že vypadá rozkošně než ta naše pičunda 😀 schválně to taky zkusím jo 😀
@bobule2015 tak schválně 😀
@vlaxyz zkusím to večer, až jí vyčešu 😀
@bobule2015 nemáš doufám dobrmana 😀 ten velikost 62 asi neobleče 😀
@vlaxyz já mám perskou kočku tvl 😀 proto říkám, že bude vypadat jak kokot s tou svojí kedlubnou 😀 koukni ke mě do alba 😀 a náhodou, Bobulka má míry novorzence 😀 3,2kg a 52 cm 😀
😀 😀 😀 😀 ja ho žeru prostě!!!!

@bobule2015 kočka se na tebe z vysoka vysere 😀 jen pes by pro piškot udělal cokoliv 😀
@anezkak z něho by moc masa nebylo 😀
@vlaxyz neznáš mojí kočku, za bonbonek se nechá i vykoupat 😀

Jéé, už že se ti to narodilo? 😀