@nicollegita to je výjimečně, protože jdu k doktorovi 😂😂😂 ale za chvíli jdu zase do pelechu 😂😂😂
Jo Jojo jen uzv9ej dokud můžeš 😁😁😁ja se v tehu taky pořád jen válela a jen Bych spala...asi tělo vědělo proc protoze pak jak se prcek narodil už moc nespím 😀😀😀😀 az ted po 7 měsících se dá říct že spim 6 hodin v kuse nooo jak kdy 😂😂😂
Uz aby jsi mela prcka u sebe 😀 no co prcka uz aby jsi to mela ve velikosti 1-1,5 a vsude ti to drobilo a vse rozhazovalo 😀😀😀😀
Jee namesti! Tam jsem uz dlouho nebyla 😉
@nicollegita hele hele, brzdi kočko 😀 😀
@vlaxyz 😀😀 dostala jsi strach s prace cooo 😁😂 ja kdyz si vzpomenu na sve tehu 😍 tak dobre se budu mit az budu umirat 😂😂
@nicollegita ono stačí když máš chlapa... Malý děti malý starosti, velký děti velký starosti 😀 😀 😀
@vlaxyz chlapa mam fungujiciho o vikendu ale pres tyden je v cizine 🙈 vikendy si uzivam 😀😀

No nekecen 😳 ty jsi vylezla s pelechu a sla mezi lidi 😂 to neni mozne 👏🏼👍🏼😂😂