😀 klasika koukám všude stejné...
2. čer 2016
vlaxyz
autor@luci_em
@kamilkaangel tohle mám místo sirupu a brambor 😀 zabít je málo
2. čer 2016
@vlaxyz šikovný chlap 😀 Ten můj byl pak ještě s nákupem 2hodiny v servisu ...
3. čer 2016
😀 klasika koukám všude stejné...
@luci_em
@kamilkaangel tohle mám místo sirupu a brambor 😀 zabít je málo
@vlaxyz šikovný chlap 😀 Ten můj byl pak ještě s nákupem 2hodiny v servisu ...
U nás dnes to samé.Sirup prostě nedonesl 😀