vlaxyz
autor@maminkazdenicka neboooj 🙂 na každou z nás ty // čekají :-*
12. črc 2016
@vlaxyz já vím, ale to čekání je dlouhé 😀
12. črc 2016
vlaxyz
autor@maminkazdenicka a pak se ani nenaděješ a budeš rodit 😀 😀 akorát ta výroba dá občas zabrat
12. črc 2016
@vlaxyz mě výroba nevadí 😀
když náš synek teda nechá 😀 občas je to kovbojka 😀
12. črc 2016

já Ti to tááák závidím, už se těším až sem taky dám tu první fotku, chjo ☹
ale krásné bříško, mimčo si staví dobrej bejvák 😀