jejda ,není to škoda to dát na poslední zvonění?
26. dub 2016
vlaxyz
autorJsou nádherné... Ale jsem ráda že budou ještě využité aspoň jednou. Jinak jsem je chtěla taky spálit ale na to bych neměla 🙂
26. dub 2016
jejda ,není to škoda to dát na poslední zvonění?
Jsou nádherné... Ale jsem ráda že budou ještě využité aspoň jednou. Jinak jsem je chtěla taky spálit ale na to bych neměla 🙂
To úplně chápu, tak dlouho je člověk vybírá a pak se dají vzít jen jednou... 😉