vlaxyz
autorTen samej 😀
Hrnek mouky, čtvrt lžičky prdopeču, 1 vajíčko, 2 lžičky oleje a půl hrnku mlika a trochu cukru 🙂 😀
25. dub 2016
@vlaxyz děkuji mooooc!!! 🙂 💜😘
25. dub 2016
Takový chci taky umet
25. dub 2016
máš je takový hezký, já dělám z kefíru,ale smažím je na normál pánvi a jsou to takový paskvilové, žádný tvar.
25. dub 2016
Kurna,normalne bych si dala taky!
26. dub 2016


Jeee ty jsou úžasný! Prosím co to je za recept, já je minule úplně podělala 🙈😂