Chudák, a ještě takový kožuch v tom hicu, nezávidím 😅
23. čer 2016
No u nas naopak hic jak ......a naše fena pod dekou v posteli....je to silenej pes🙂
23. čer 2016
vlaxyz
autor@markiiii88 magor toto 😀

23. čer 2016
znám z loňska, jak byla vedra 😀
23. čer 2016
vlaxyz
autor@maminkazdenicka vy máte divný psy 😀
23. čer 2016
@markiiii88 To máte jezevčíka?
23. čer 2016
@vlaxyz to se ví 😀
máme doma dvě a obě jsou na hlavu 😀
23. čer 2016
Ne pražský krysarik,je to lůza,ostatní psi hledají studený kachle,naše leží na rozpáleném koberci a kdyby byla deka,tak taky super
24. čer 2016



prej pes 😀 .. takovej plyšák 😀