vonrataj
31. kvě 2023
125 

Vyzrajte na pitný režim s NUK! Přináším vám rychlý přehled lahviček.

Tímto článkem bych vám chtěla trochu usnadnit orientaci v lahvičkách od NUK, které vás pohodlně provedou pitným režimem a pomohou s osamostatněním se vašich dětiček v oblasti přijímání tekutin. 

Asi se i vám stalo, kór u prvního dítěte, vnoučete nebo když vybíráte vhodný dárek dítku kamarádky, že přemýšlíte, “od kdy - do kdy” tuhle lahvičku používat? Pomohu vám ušetřit jak čas, tak vám usnadnit hledání, protože právě teď máte, doslova pod nosem, srovnání, díky kterému se nestane, že v praxi nebudete vědět, po čem sáhnout. 🙂

“S lahvičkami NUK Vás žízeň nepřekvapí”

Slogan, jako fakt. Lahvičky od NUK jsou stejně oblíbené, jako jejich dudlíčky (pamatujete na nedávno zveřejněnou studii dudlíků? https://www.modrykonik.cz/blog/vonrataj/article... ).

Na této grafice máte přehledně vyobrazeny jak lahvičky, tak věkové rozpětí, kdy je použít. Jedná se o (zleva) NUK Mini Magic Cup, NUK Magic Cup, NUK Active Cup, NUK Kiddy Cup a NUK Sports Cup.

NUK Magic Cupy mají 360° pitný okraj. Mini Magic Cup je vhodný od cca půl roku věku a má menší obsah 160ml. K tomu postranní madla pro pohodlné uchycení těch nejmenších ručiček. NUK Magic Cup je větší s obsahem 230ml a vhodný pro děti od 8. měsíce věku.

NUK Active Cup - jeho hlavní předností je obsah 300ml a měkké silikonové pítko.

NUK Kiddy Cup - disponuje obsahem 300ml a tvrdým “ohryzuvzdorným” plastovým pítkem.

NUK Sports Cup - ten je ze všech největší, pije se z něj silikonovým push-pull pítkem a vejde se do něj krásných 450ml. Mohou z něj pít děti od 24m.

NUK má samozřejmě lahviček v nabídce mnohem, mnohem víc. Některé jste mohly vidět v průběhu času již u mě na blogu. Dalším se budu teprve věnovat, takže stačí sledovat nadále, co se děje u mě na blogu a o nic nepřijdete. 🙂

Pokud máte s některými lahvičkami zkušenost, budu ráda, když se o ni podělíte v Centru recenzí. Nebo tady na Modrém koníkovi označíte svůj příspěvek hashtagem #nuk.❤️

Hodně zábavy s lahvičkami od #nuk a dostatečný pitný režim přeje Renča!😊

#nuk #pitnyrezim #lahvicky #prehled

NUK FC láhev Kiddy Cup 300ml

NUK Kiddy Cup zaujme děti krásnými obrázky zvířátek. Lahvička o objemu 300 ml je vhodná pro děti od 12 měsíců i díky odolnému nekapajícímu pítku proti kousání.

NUK First Choice Active Cup 300 ml

Je až neuvěřitelné, kolik se toho děti naučí během jednoho roku. Aby vaše dítě na svých průzkumnických cestách nestrádalo nedostatkem tekutin, mají naše lahvičky objem, který si poradí i s tou největší žízní. Díky odolnému nekapajícímu silikonovému pítku je lahvička vhodná pro aktivní děti, které se nebojí zkoumat okolí se svou oblíbenou lahvičkou v ruce.

NUK First Choice Active Cup Medvídek Pú 300 ml

Je až neuvěřitelné, kolik se toho děti naučí během jednoho roku. Aby vaše dítě na svých průzkumnických cestách nestrádalo nedostatkem tekutin, mají naše lahvičky objem, který si poradí i s tou největší žízní. Díky odolnému nekapajícímu silikonovému pítku je lahvička vhodná pro aktivní děti, které se nebojí zkoumat okolí se svou oblíbenou lahvičkou v ruce.

NUK First Choice lahvička na učení 150 ml

Ergonomická držátka zajišťující bezpečné uchopení lahvičky usnadňují přechod na pití bez vaší pomoci
• Zabudovaný indikátor kontroly teploty změní barvu, pokud je obsah lahvičky příliš horký. Modrá barva indikátoru se změní na bílou.
• Měkké silikonové pítko pro děti od 6 do 18 měsíců
• Nekapající dětská lahvička na učení z polypropylenu (PP), neobsahuje BPA
• Kompatibilní se všemi výrobky NUK First Choice

NUK Sports Cup Chameleon 450 ml

Mluví, dovádějí, stojí na vlastních nohou a pijí bez vaší pomoci. Změn, kterými si vaši nejmenší prošli v prvních třech letech života, je nespočet. Není proto divu, že se musí měnit i jejich lahvičky. Aby mohly vaše děti zahánět žízeň i během jejich sportování, byly naše lahvičky vybaveny nekapajícím push-pull pítkem, se kterým bude hračka lahvičku používat.

NUK Mini Magic Cup 160 ml

> 360° pitný okraj, díky kterému lze pít ze všech stran.
> S ergonomicky tvarovanými držátky pro snadné držení.
> Pojme 160 ml tekutiny, vhodné pro děti od 6 měsíců.
> Odolné proti vytečení s ochranným víčkem na cestování, neobsahuje BPA.

NUK Magic Cup 230 ml

> Pro děti od 8 měsíců
> Pití je možné ze všech stran díky 360° pitnému okraji
> Silikonový disk se chová jako těsnění, které brání rozlití nápoje
> Vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu (PP)

NUK First Choice Learner Bottle Stainless Steel

Odolné, hygienické, inovativní: NUK lahvička na učená z nerezové oceli doplňuje řadu výrobků NUK First Choice

NUK First Choice Active Cup Stainless Steel

NUK Active Cup z vysoce kvalitní nerezové oceli

Skvělý článek. Dík. Zrovna dneska mrňous rozbil jeho mini magic cup, který měl od 6 měsíců 🙈 schytal už takových pádů a ran, že se divím, že se nerozbil už mnohem dřív 🤣 tak se musím rychle porozhlédnout po něčem jiném. Odpoledne jsem se dívala v obchodě na lahvičky MAM, ale vůbec mě neoslovily. NUK se u nás totiž neprodává, objednávám ho z Německa z Amazonu 😂

31. kvě 2023
vonrataj
autorAMBASADORKA

@piggy123 další testovač, co hrníčky z NUK vydrží 😅 no evidentně odolával statečně 😄 Mám také zkušenost s jinými značkami…. Myslím, že “ta druhá” by podlehla mnohem dříve, než NUK.😁 U nás si taky občas lahvičky zkusí a drží zatím všechny. 💪🏻 Dej pak vědět, kterou jsi vybrala, případně ráda poradím s výběrem. ❤️🤗

6. čer 2023

Začni psát komentář...

Odešli