icon
70 / 241
avatar

všichni pečou beránka, tak mě tak napadlo, co to zkusit jednou jinak 😀

27. bře 2016
avatar

tak toho bych si opravdu s chutí dala, z beránka se mi zvedá žaludek i na fotkách 😀

27. bře 2016
avatar

to je úžasný! Krásný a super nápad.

27. bře 2016
avatar

@madulinka 😀 já taky radši slaný, ale nějak mi ho bylo líto teď večer zakrojit..ale stejně měl smůlu 🙂)))

27. bře 2016
avatar

@sinorina děkuju moc 🙂

27. bře 2016
avatar

Tak ten je 🙂 tutu nunu ;) naaaadhera!!!

11. dub 2016
avatar
10. čer 2016
avatar

jé, ten je suprovej🙂 promiň, ale tohle musím okoukat - manžel je vášnivý chovatel králíků a milovník sýra, takže děkuju za inspiraci na příští narozeninový dort😀

5. črc 2016
avatar

To je snad nejhezčí slaný dort, co jsem kdy viděla 🙂

30. črc 2016
avatar

@majvik jen si posluž..od toho je to tady...i já okoukávám jinde 😉

@moninecko moc děkuju

30. črc 2016
avatar

@vrabcak0007 no... ode mě není moc co okoukávat, ale jinak tu je inspirace dost🙂 zkusím něco podobného v prosinci a pak sem třeba někam fotku přihodím. I když já přispívám spíš jen do skupin...

30. črc 2016