
8 / 29
ja jsem pořídila rámeček na 2 otisky a 1 fotku. Musím říct,že udělat otisky miminku je za trest. Musí se vyvinout dost velká síla,aby ten otisk vypadal hezky. Nedoporučuji pro miminko, je to až pro starší děti.
7. dub 2011
Koupili jsme kamarádům k narození dcerky a prej je to výborná pomsta. když po dvouhodinovém snažení konečně rozváleli placku na požadovanou konzistenci a přestala se jim trhat, tak jim to malá poťapkala a mohli začít nanovo 🙂
2. čer 2011
My máme ten 3D odlitek, tyhle upomínkové vychytávky jsou super, nejen jako památka,ale i jako dárek!