vrtenka
11. srp 2010
Co plánujeme pořídit

4

6 12

6 4

3 5

3 1

2 7

2 1

3 5

3 1

3 1

3

3 2

3 1

4 1

3 4

3 4

2 6

2 4

3 4

1

2 1

2 3

2

2

3

3

2 2

2

3 3
Taky používáme jen Lovi, malýmu se z ní krásně pije a je super, že se dá sterilizovat v mikrovlnce
11. srp 2010
vrtenka
autor@beruska.zuzanka Moc děkujeme a my přejeme, aby vám Beruška dělala samou radost, je to krásná holčička, tiše závidím
19. srp 2010
@vrtenka díky moc moc 😉 a eště jednou přeji hodně štéstíčka a sil, aby vaše snažení mělo zdárný a krásný konec 😵 😉
19. srp 2010
vrtenka
autorVšem moc děkuji za cenné rady
15. zář 2010
jj to je ... ten příspěvek na LOVI se vztahoval k lahvičkám všeobecně