
19 / 29
u nas z dudliku vyhrali prave MAM🙂, navic maly neni tak oslintanej jako treba pri nuku🙂
1. led 2011
U nás taky jen MAM, malá jiný nechce,NUK je na ni moc velký,neudrží ho v pusině🙂
2. led 2011
Taky se nám osvědčili dudlíky MAM jsou super 🙂
29. led 2011
Ten máme žlutý se zajdou, Kryštůfek si s ním akorát hraje, nedudlá ho.