icon
3 / 29
avatar
vrtenka
autor

Koukám po naušničkách pro naši holčičku

26. bře 2011
avatar

@vrtenka oboje jsou nádherný, taky jsem chtěla vanessce koupit z bílého zlata, ale dostala od babičky ze žlutého. Tak je zatím máme, ale jednou ji koupím z tho bílého

26. bře 2011
avatar
vrtenka
autor

@nunynka86 mě se taky líbí oboje a vybrat bude fuška

26. bře 2011
avatar

Ty kytičkové sjou víc pro malou holčičku :o)

4. črc 2011