icon
16 / 29
avatar

Červenou berušinku má naše malá beruška také a má ji moc ráda 😉 my máme také berušátko, dnes jí je přesně 8 měsíců 😵 držíme palce, aby se vám s manželem povedlo všechno, jk si přejete 😉

19. srp 2010
avatar

My máme kravičku na dudlana 🙂

14. zář 2010
avatar

moc pěkné. kde se dají koupit?

2. čer 2011