icon
8 / 48
je doma kočena
avatar

To je super kočárek 🙂 Viděla jsem ho na vlastní oči a hned bych ho brala 🙂

13. zář 2010
avatar
vrtenka
autor

@eiram137 Je úžasnej - opravdu luxusní a toho místa pro miminko

13. zář 2010
avatar

Ten je parááádnííí, v tom bude poježděníčko!

14. zář 2010
avatar

je úžasnej,kdy to čekáte???

2. říj 2010
avatar
vrtenka
autor

@saminomimino No my teprve čekáme na dvě čárky jsem 21DC - ovulka byla 16DC tak musíme ještě počkat .... kočík jsme vzali dopředu, jelikož cena byla super a stav kočárku luxusní ... i kdyby ležel 10 let na půdě a čekal na miminko, jsem šťastná, že ho máme

2. říj 2010
avatar

@vrtenka jejda takže to ještě ani nevíte,tak to přeji moc moc štěstíčka aby už do kočárku bylo taky mimi,tímto jsi ho určitě přivoláte!!!

2. říj 2010
avatar
vrtenka
autor

@saminomimino Děkuji moc, snad ví, že tu na něj čeká krásný kočárek a ukáže nám // ... kéž by 🙂

2. říj 2010
avatar

@vrtenka jak dlouho se snažíte??

2. říj 2010
avatar
vrtenka
autor

@saminomimino 🙂 první měsíc, mám po vysazení antikoncepce, tak nevím nevím, asi brzy, ale třeba se zadaří 🙂

2. říj 2010
avatar

no třeba jo ale asi by stejně bylo lepší nechat tělo pročistit od HA ať jde miminko do zravého těla,tak pak napiš!!!!!🙂

2. říj 2010
avatar
vrtenka
autor

@saminomimino Já mylsím, že při dnešní antikoncepci - nízkohormonální není třeba ... potvrdila mi to spousta lidí a když ovulka normálně dorazila, zkusili jsme to, druhá otázka je, jestli to klapne 🙂 uvidíme, určo dám vědět.

2. říj 2010
avatar

tak to jo,já Ha neberu takže nevím!!jj napiš určitě jsme zvědavá!

2. říj 2010
avatar
vrtenka
autor

@saminomimino Já taky strašně 🙂

2. říj 2010
avatar

budeš testovat??Kdy čekáš MS??

2. říj 2010
avatar
vrtenka
autor

@saminomimino MS mám dostat až 10.10 ... jsem teprve 21DC teoreticky 4 DPO, takže je hodně brzy

2. říj 2010
avatar

nádhera, závidím 🙂

20. říj 2010