vrtenka
7. zář 2010
Inglesinka Classica- klenot mezi kočárky
A je naše !!!!!!
4.9.2010 - děkujeme Kamilce (kamini) za super kup - za nádhernou Inglesinku

10 6

9

7

6

7

6

7

9 16

6

7

6

6

5

5

6

7

6

5

8

7 42

5

7 1

6

5

7

5

5

5

6 2

5

6 1

6

7

6

6

8 4

7

7 2

7

7

6

6

6

6

6

7

7

8 6
vrtenka
autorjj je naprosto luxusní a toho místa, lepší volba snad není
8. zář 2010
Tak to je paráda, tolik foteček 🙂
Moc Vám slušíí, krásně jste si ji vystajlovali 🙂
Přát Vám, ať se s ní dobře jezdí, nemusíme, to prostě bude 🙂
Taky moc děkujeme, bylo to milé a rádi Vás uvidíme už s pokladem uvnitř!
10. zář 2010
10. zář 2010
Ten je náááááádhernej.
20. říj 2010
Tenhle kočár se mi vždycky moc líbil. Ale u nás by se nevešel do kočárkárny. A je tedy drahej, ale když se naskytla příležitost, tak ti zááávidííím! 🙂 To si budeš užívat! A jak si v něm bude Kristýnka lebedit🙂
26. črc 2011
Je to super kocarek, ale je hrozne drahej, takze popravde, ne kazdy by si ho mohl dovolit
4. srp 2011
Naprosto ten nejúžasnější kočár,který znám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Všichni se po vás budou otáčet a tiše závidět! 🙂