icon
48 / 48
už čeká
avatar

Krasa 🙂

26. črc 2011
avatar

to sním budete i jezdit venku???🙂

26. črc 2011
avatar
vrtenka
autor

@flagicka to je kočárek na ven 🙂 ...s ním budeme jezdit jenom venku

26. črc 2011
avatar

@vrtenka taková krása 🙂a co v zimě?je moc pěkný....

26. črc 2011
avatar
vrtenka
autor

@flagicka to je opravdu kočárek na ven 🙂, věř mi, samozřejmně i do zimy, korbička je jedna z největších, na zimu značka ideál

26. črc 2011
avatar

@vrtenka 🙂 jasně věřím,ale je to škoda taková krása na ven....myslela jsem,že to máte jen na ted na ven a ne pak do zimy 🙂

26. črc 2011