
1 / 48
Inglesinka láska naše
Ano i já vlastnila tento klenot a je to skutečný mercedes mezi kočárky...přeji 1000 km bez nehod...
8. zář 2010
ten je nádherný! Moc se mi líbí, ale ta cena tomu odpovídá, bohužel :-/
20. říj 2010
i naše láska :o)) akorát ve světlé béžové, už se nemůžu dočkat až s ní budeme drandit :o))
14. kvě 2011
Je nádherná, prostě klasika, vždy jsem o ní snila 😵