icon
29 / 48
moje retro deka - opravdu retro, je ještě po mě :-)
avatar

jůůů my máme stejnou, po manželovi 🙂

1. lis 2010
avatar

manzel mel tu samou ale bohuzel je uz zahozena jelikoz ji mel v aute a byla od nafty ☹

25. únor 2011