
1 / 15
Super sukýnka - C&A - moc příjemná, skvěle padne
vrtenka
autorjá ji koupila tady v bazárku a skvěle padne a je jako nová - máš pravdu, že pálky to jsou šílené
13. dub 2011
já ji mám taky🙂
17. dub 2011
@snazilka_2011 taky jsem chtěla,ale nakonec nee 800kč za ní chtěly tak jěště počkám,nebo půjdu pro ní.....🙂
22. kvě 2011
Přesně tu jsem měla taky, krásně pohodlná....je super. (a navíc miluju číslování CaA, tuto sukni mám ve vel.34 a te´d jsem si se stejnou váhou kupovala kalhoty v butiku vel.44!...tam už chodit nebudu :D)
22. čer 2011
moc hezká taky jsem na ní dneska koukala ale nakonec jsem si vzala jen rifle jsou to pálky za ty věci...