icon
1 / 15
Super sukýnka - C&A - moc příjemná, skvěle padne
avatar

moc hezká taky jsem na ní dneska koukala ale nakonec jsem si vzala jen rifle jsou to pálky za ty věci...

13. dub 2011
avatar
vrtenka
autor

já ji koupila tady v bazárku a skvěle padne a je jako nová - máš pravdu, že pálky to jsou šílené

13. dub 2011
avatar

já ji mám taky🙂

17. dub 2011
avatar

@snazilka_2011 taky jsem chtěla,ale nakonec nee 800kč za ní chtěly tak jěště počkám,nebo půjdu pro ní.....🙂

22. kvě 2011
avatar

Přesně tu jsem měla taky, krásně pohodlná....je super. (a navíc miluju číslování CaA, tuto sukni mám ve vel.34 a te´d jsem si se stejnou váhou kupovala kalhoty v butiku vel.44!...tam už chodit nebudu :D)

22. čer 2011