icon
41 / 123
od shora: 27.11; 28.11; 29.11 a dneska ráno 30.11 slabší :-( (všechny citlivost 10) a poslední z dneška večera 30.11 - prý citlivost 25 ale myslím, že je to 10 nemám už krabičku, dnes 12DPO
avatar

AHojky, tak ta už vypadá nádherně,, bublinka vydží a ms nepřijde neboj.

30. lis 2010
avatar

Ať sílí jen tak dál 😉

30. lis 2010
avatar
vrtenka
autor

@kkoberova ale ten ráno je slabší, každpopádně dneska večer je to už dobré, jen by to měl být test 25, což me přijde spíš na 10

30. lis 2010
avatar

@vrtenka nešil,, bude to dobré, pokud se ukazují i teď večer čárečky tak je to jasné,,,

30. lis 2010
avatar

Čárka krásně sílí...myslím,že MS se nemusíš obávat....🙂

30. lis 2010
avatar

tak to už můžu gratulovat🙂

30. lis 2010
avatar

jsou to mamatesty?

1. pro 2010
avatar
vrtenka
autor

@mysiiickaaa jj jsou

1. pro 2010
avatar
vrtenka
autor

@mysiiickaaa ten poslední je wondfo

1. pro 2010