
41 / 123
od shora: 27.11; 28.11; 29.11 a dneska ráno 30.11 slabší :-( (všechny citlivost 10) a poslední z dneška večera 30.11 - prý citlivost 25 ale myslím, že je to 10 nemám už krabičku, dnes 12DPO
Ať sílí jen tak dál 😉
30. lis 2010
Čárka krásně sílí...myslím,že MS se nemusíš obávat....🙂
30. lis 2010
tak to už můžu gratulovat🙂
30. lis 2010
jsou to mamatesty?
1. pro 2010
vrtenka
autor@mysiiickaaa jj jsou
1. pro 2010
vrtenka
autor@mysiiickaaa ten poslední je wondfo
1. pro 2010
AHojky, tak ta už vypadá nádherně,, bublinka vydží a ms nepřijde neboj.