
50 / 123
4.12 odpo a 5.12 ráno - poslední dva
je to tam!!!100%
6. pro 2010
naaadherna zbierka // ciarok 🙂 miminko je taaaaam 🙂
6. pro 2010
Opravdu krásné....opatruj se Ilčo....🙂
6. pro 2010
vrtenka
autor@katulinek123 Děkuji Katulinko
6. pro 2010
nemáš vůbec zač moc Ti to přeji kočí...posílám pusinku bublince....🙂
6. pro 2010
vrtenka
autor@katulinek123 Bublinka moc děkuje 🙂 a já Ti přeju, aby i u tebe bublinka brzy zahnízdila -)
6. pro 2010
Gratulace
7. pro 2010
@vrtenka Děkuji....🙂
7. pro 2010
no já myslím, že je to jasné 😉 držíme palečky!!!!! 😵