
54 / 123
21.12.2010 - Naše bublinka milovaná - tlouklo i srdíčko
nadhera, uz se nemuzu dockat sveho
21. pro 2010
Jeee, co to vidím za krásnou fazolku ?? Už máte i srdíčko, no tak to je paráda * Takže moc gratuluju šikovným budoucím rodičům 😀 A držím palce, ať všecko probíhá hladce 🙂
21. pro 2010
Moc gratuluju. Fazolka je krásná. Hodně štěstí, ať vše klape tak, jak má! 🙂
21. pro 2010
krásná bublinka🙂 moc gratuluju
21. pro 2010
paráda,krásné mini mimi 🙂
21. pro 2010
vrtenka
autor@saminomimino Moc díky
21. pro 2010
Obrovská gratulace maminko 🙂
21. pro 2010
vrtenka
autor@perlicka84 moc moc díky
21. pro 2010
kraasna fotecka a velka gratulacia k srdiecku 🙂
21. pro 2010
moc moc gratuluji vrtenko🙂krásný mimi
22. pro 2010
Velikanánánská gratulace! 🙂 Krásná fazolka
24. pro 2010
nádhera maminko 🙂