
110 / 123
36 tt
sluší, sluší,,, moc hezká maminka
6. črc 2011
Krásné, moc ti to sluší ... a ty šaty ... ta tlamička, pěkné
7. črc 2011
vrtenka
autorděkuju holky, tlamička se den ode dne zvětšuje 🙂
7. črc 2011
Ilonko bomba šatičky!Kočka, krásná postavička, porodíš a do pár týdnů budeš jako proutek! Ani gram navíc, super!
12. črc 2011
Hezounke male kulate a vse jen na brisku 🙂