
114 / 123
39 tt
neprijde mi, nemas zadny extrem. brisko. Ale verim ze se tak citis.
30. črc 2011
vybehas 🙂 ver mi.
30. črc 2011
A mala ti pomuze az budes kojit. 🙂
30. črc 2011
Tak to už je pořádný "bubínek" 😵 Za chvíli už Kristýnka domek opustí a bude ve své postýlce 🙂
31. črc 2011
Slusi ti to. Krasne brisko.